Dla dzieci Partnerzy

 

Tor pontonowy summertubing

Summertubing to propozycja dla każdego miłośnika mocnych wrażeń. Oferujemy zjazd odpowiednio przystosowanym pontonem wzdłuż specjalnie przygotowanego toru, pełnego zakrętów i wiraży. Tor pontonowy to doskonała atrakcja dla wszystkich członków rodziny – zarówno dorośli, jak i dzieci pokochają tę zabawę. Dzięki naszemu torowi pontonowemu poczujesz nie tylko wiatr we włosach, ale również smak prawdziwej przygody i dreszcz emocji!

Gotowy? Trzymaj się mocno i startujemy!
 

Wyciąg taśmowy
(magiczny dywan)

W sezonie zimowym proponujemy młodym narciarzom wyciąg taśmowy, na którym nasi milusińscy będą mogli rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem. Zapewni on maluchom bezpieczny i wygodny podjazd. Nasze przedszkole na śniegu to nie tylko zajęcia pod okiem najlepszych instruktorów z odpowiednim podejściem do dzieci, ale również wspaniała zabawa na trasie zjazdowej. Tak u najmłodszych rodzi się miłość do nart.

Cennik

1 przejazd - 3 PLN
10 przejazdów - 20 PLN
20 przejazdów - 30 PLN
 

Zorba

Zorba to wykonana z wytrzymałego materiału kula sferyczna, której ściany wypełnione są powietrzem. Uczestnicy zabawy mogą w jej wnętrzu przebyć szalony zjazd wzdłuż specjalnie wyprofilowanego toru.
Zorbing, który wywodzi się z Nowej Zelandii, zdobywa coraz więcej zwolenników, zrzeszając miłośników dobrej zabawy na całym świecie. Zorba to bezpieczny sposób na wyjątkowe wspomnienia! Jeśli chcesz więc totalnie zaszaleć – wejdź do naszej kuli.
 

Ścianka wspinaczkowa

Marzysz o zdobywaniu szczytów? Chciałbyś spróbować wspinaczki? U nas przekonasz się,
jak fascynujący i wciągający jest to sport. Wspinaczka na kilkumetrową ściankę wspinaczkową to doskonała okazja do sprawdzenia swoich sił oraz dobra zabawa dla całej rodziny.
Aby Twoje wspinanie się na szczyt było bezpieczne, oferujemy wsparcie naszych instruktorów oraz zapewniamy profesjonalne kaski i uprzęże.
 

Strzelnica łuczniczo-paintballowa

Wyobraź to sobie: pełne skupienie, lekkie drżenie mięśni, cięciwa napięta do granic możliwości. Spokojnie mierzysz do środka tarczy, wstrzymujesz oddech i delikatnie puszczasz strzałę... Jeśli zawsze marzyłeś
o strzelaniu z łuku lub sprawdzeniu swoich umiejętności w strzelaniu z broni paintballowej, to właśnie u nas będziesz mógł zrealizować swoje pasje! Pod okiem profesjonalnych trenerów poznasz tajniki łucznictwa
i zakosztujesz smaku zwycięstwa. Odwiedź nas
z przyjaciółmi, daj się ponieść duchowi rywalizacji i sprawdź, kto ma najcelniejsze oko!
 

Batuta do skakania

Wzbijanie się w powietrze za sprawą batuty do skakania zachwyci nie tylko najmłodszych - to doskonała zabawa dla każdego, kto chciałby oderwać się od ziemi i być bliżej gwiazd! Odpowiednio zabezpieczona siatka pozwoli na wykonywanie najbardziej wymyślnych ewolucji akrobatycznych i będzie doskonałą odskocznią od szarej codzienności!
 

Stanowisko do ćwiczeń uderzeń golfowych

Golf? Chociaż to niezwykle ekskluzywny sport, Ty także możesz stanąć w golfowe szranki
w Polance pod Czantorią... Nasze golfowe stanowiska pozwolą Ci na poznawanie tajników tego pięknego sportu i zaznajomienie się z jego regułami. Golf to sport dla każdego, dlatego zachęcamy do spróbowania zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wygrywa ten, kto jak najmniejszą liczbą uderzeń kijem umieści piłeczkę w dołku. 
 

Wypożyczalnia sprzętu i szkoła narciarska

Jeżeli jesteś miłośnikiem białego szaleństwa,
w Polance pod Czantorią będziesz się czuł znakomicie. Zaskoczymy Cię szerokim wyborem markowego sprzętu narciarskiego w naszej wypożyczalni i zapewnimy możliwość nauki pod okiem najlepszych instruktorów. Prowadząc własną szkołę narciarską wiemy, jak dużą wagę należy przyłożyć do odpowiedniego szkolenia, aby jazda była bezpieczna i sprawiała frajdę. Nasi instruktorzy wprowadzą Cię w świat narciarstwa oraz jazdy na snowboardzie –dzięki nim nauka będzie nie tylko efektowna, ale niezwykle przyjemna.
 

Gastronomia i miejsca noclegowe

Po pełnych emocji chwilach zapraszamy do naszych obiektów gastronomicznych oraz miejsc noclegowych. Korzystając z naszej oferty gastronomicznej będziesz miał okazję poznać lokalne przysmaki, a także spróbować rozmaitych smaków świata. Miejsca noclegowe zapewnią Ci komfortowy wypoczynek po pełnym przeżyć dniu na naszej Polance. Nasza propozycja gastronomiczna i noclegowa to również idealne uzupełnienie oferty dla firm na organizację imprez integracyjnych