Dla dzieci Partnerzy

WYBRANE SCENARIUSZE IMPREZ

Zadowolenie klientów to dla główny wyznacznik naszej działalności. Dlatego przygotowaliśmy elastyczną ofertę imprez integracyjnych, którą możesz modyfikować
w zależności od potrzeb i upodobań.

Poniżej przedstawiamy kilka scenariuszy propozycji przygotowanych przez nas.
Oferujemy również rozbudowanie wybranej oferty o degustację piwa warzonego
w Czechach oraz biesiady z góralską muzyką na żywo.
 

Zabawa na Polance

Zabawę rozpocząć możemy o dowolnej porze, a na samym jej początku proponujemy zjazd po torze pontonowym. Następnie zaprosimy uczestników na szalony zjazd kulą Zorba, by później poskromić emocję i skupić się na strzelnicy, gdzie każdy będzie mógł spróbować strzelania z łuku lub paintballu. Zaraz po strzelaniu czeka na gości ścianka wspinaczkowa, gdzie pod okiem instruktorów można sprawdzić swoje umiejętności. Na sam koniec proponujemy przejażdżkę quadami. W ofercie możliwe jest również wspólne biesiadowanie w karczmie lub poczęstunek.
 

Czantoria

Naszą zabawę rozpoczniemy około 10 rano od wjazdu kolejką linową na górę Czantorię. Odbędzie się tam pokaz lotniczych ptaków drapieżnych, a także interesujący wykład na temat ich zwyczajów. Następnie na uczestników czeka niezapomniane szaleństwo w parku linowym. Zaraz potem zapraszamy na sam wierzchołek Czantorii, aby wspólnie podziwiać uroki panoramy Beskidów. Całość uczestnicy imprezy zakończą biesiadą przy ognisku
i wspólnym pieczeniem kiełbasek.
 

Paintball

Dynamiczna zabawa na świeżym powietrzu, którą uczestnicy rozgrywają na specjalnie przygotowanym, ogrodzonym terenie pełnym przeszkód, kryjówek oraz zabezpieczeń. Intrygujący scenariusz sprawia, że w jednej chwili możesz poczuć się jak komandos lub antyterrorysta. Zabawa rozwija nie tylko spostrzegawczość i koncentrację, ale również pozwala doskonalić prace całej drużyny. Dążąc do wygranej, nie daj się ustrzelić przeciwnikowi!

Uczestnikom zabawy oferujemy niezbędny strój, maskę chroniącą twarz, karabinek oraz 300 nabojów.
 

Nocny wyjazd na górę Czantoria

Zabawę rozpoczynamy około godziny 17. Na uczestników czeka: tor pontonowy, kula Zorba oraz rozgrywki paintballowe. Około godziny 19 zapraszamy na wjazd kolejką linową na górę Czantoria, gdzie czekać będzie ognisko oraz poczęstunek. Około godziny 21 zjeżdżamy na dolną stację kolejki. Istnieje możliwość rozszerzenia zabawy o dodatkowe atrakcje: park linowy lub ściankę wspinaczkową.
 

Nocna panorama Ustronia

Impreza w całości odbywająca się na górnej stacji góry Czantoria. Rozpoczynamy około godziny 18 wjazdem kolejką linową na Czantorię, gdzie na gości czekać będą: tor saneczkowy, ścianka wspinaczkową oraz strzelnica. O godzinie 20 proponujemy wspólną biesiadę w karczmie i zjazd na dolną stację kolejki o godzinie 22.
 

Dla najmłodszych

Przygotowaliśmy również bogatą ofertę z myślą o naszych najmłodszych gościach. Jedną
z nich jest “Szalony wyjazd dla najmłodszych”.

Czas trwania tej zabawy to około 3 godzin. W tym czasie na dzieci czekają takie atrakcje, jak tor pontonowy, na którym każdy malec przeżyje prawdziwą przygodę, pokazy lotów ptaków drapieżnych wraz z prelekcją oraz pobyt na specjalnie skonstruowanych do zabawy dmuchanych zamkach. Dodatkowo oferujemy również zorganizowanie ogniska
z pieczeniem kiełbasek

Druga propozycją dla dzieci jest zabawa “leśny park niespodzianek”. Nasi najmłodsi goście będą mieli okazję zapoznać się z niespodziankami czekającymi na nich w leśnym parku, zwiedzić bajkową aleję i poznać jej mieszkańców, zapoznać się ze zwyczajami ptaków drapieżnych oraz uczestniczyć w pokazie sokolników. Istnieje również możliwość rozpalenia ogniska oraz wspólnego pieczenia kiełbasek.