Dla dzieci Partnerzy

Polanka pod Czantorią oferuje również organizację kompleksowych imprez dla szkół

Jako jedyni mamy możliwość zorganizowania niezapomnianej wycieczki szkolnej
z mnóstwem atrakcji dzięki współpracy z innymi ustrońskimi firmami oferującymi dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Nasza oferta charakteryzuje się bogatym wachlarzem atrakcji oraz niska ceną, niedostępną dla klientów indywidualnych. Mając
na uwadze Państwa cenny czas, jesteśmy w stanie również zorganizować noclegi wraz
z wyżywieniem dla całej grupy.
 

Czantoria pełna atrakcji

Przyjazd grupy na dolną stację kolei liniowej Czantoria, a później… to już tylko zabawa! Wycieczka rozpoczyna się od szalonych zjazdów na naszym torze pontonowym, dodatkowo każde dziecko może również spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Po krótkiej zabawie i odpoczynku wyjeżdżamy koleją linową na górną stację Czantorii, gdzie czeka na nas pokaz lotów ptaków drapieżnych i możliwość zwiedzenia sokolarnii. Po obejrzeniu ptaków ruszamy na szczyt góry Czantoria - na wierzę widokową, aby podziwiać piękną panoramę Ustronia i Wisły. W drodze powrotnej, zatrzymujemy się na pełne emocji zjazdy na torze saneczkowym. Po tak dużej ilości atrakcji czas na posiłek - istnieje możliwość zamówienia ogniska z kiełbaskami na górnej lub dolnej stacji kolei linowej.
 

Ustroń - wspaniałe  miejsce na wycieczkę  

Wycieczkę rozpoczynamy od zwiedzania „Leśnego parku niespodzianek” wraz z jego wszystkimi atrakcjami. Po bliskim spotkaniu ze zwierzętami ruszamy w kierunku kolei linowej Czantoria, gdzie czeka na nas pełna atrakcji „Polanka pod Czantorią”. Każde dziecko będzie miało możliwość sprawdzenia swoich sił na ściance wspinaczkowej, batucie i torze pontonowym, a dla wzmocnienia proponujemy pyszną kiełbaskę z grilla. Gdy nabierzemy sił wyjeżdżamy koleją na górną stację Czantorii i ruszamy na zdobycie szczytu i zobaczenie z wieży widokowej pięknej panoramy Beskidów.

Podane wycieczki są przykładem, jak szerokim wachlarzem atrakcji dysponujemy. Istnieje możliwość indywidualnego doboru atrakcji, tak aby spełnić oczekiwania każdej grupy.
Dodatkowe atrakcje, które można dobrać w ramach wycieczki, a które dostępny są tylko
u nas:

  • Równica wraz z Extreme Park, planetarium i roller coastr
  • Muzeum ustrońskie
  • Park linowy
  • Muzeum starych motorów
  • Skocznia im. Adama Małysza
  • Muzeum Adama Małysza